Īpaši neregulāras dizaina kristāla ķieģeļi personalizētai stikla masai

īpaša neregulāra dizaina kristāla ķieģeļu personalizētais stikla bloku elements Preces Nr .: SDCM-081 Materiāls: optiskā cietā k9 kristāla stikla / cietā burbulis kristāla stikls Solid Crystal Glass bloki vai ķieģeļi, kurus var izmantot, lai izveidotu arhitektūras struktūras, piemēram, starpsienas vai ekrāna sienas ...

Produkta detaļas

īpaša neregulāra dizaina kristāla ķieģeļu personalizētais stikls


Nr .: SDCM-081

Materiāls: optiskais cietais k9 kristāla stikls / cietais burbulis kristāla stikls


Cietie kristāla stikla bloki vai ķieģeļi var tikt izmantoti, lai izveidotu arhitektūras struktūras, piemēram, starpsienas vai ekrāna sienas pāri telpai, ap dušu vai vannas istabu kā daļu no kāpņu konstrukcijām un tā tālāk. Tās spēj sadalīt telpu, neizslēdzot gaismas caurlaidību .


Pielietojums: starpsienas, logi, jumts, grīda, strūklaka, peldbaseins, iekštelpu un āra apdare, viesnīcas vestibila interjera noformēšana, mājas iekštelpu apdare, Plaza āra apdare, kazino ārējā apdare, naktsklubu iekštelpu apdare, KTV apdare, iepirkšanās centru apdare, ēkas āra apdare, Villa apdare, brīvdienu kūrorta noformēšana, gleznainā teritorijas apdare, restorānu noformēšana, atklāšanas / noslēguma ceremonija, bāra galdauta apdare uc


Līmēšana - lai izveidotu sienu ar cietā kristāla stikla ķieģeļiem un savienotu tos ar caurspīdīgu līmi UV gaismā JUST LIKE, lai izveidotu ēku ar tradicionāliem ķieģeļiem, ko savieno tradicionālā cementa javas.


Priekšrocības:

Mūsu zemā apkope, skaista izskata cietā kristāla stikla ķieģeļu priekšrocība ir tāda, ka tradicionālajiem ķieģeļiem nav. Mūsu kristāla stikla ķieģelis ir 5 cm (2 ") no cieta kristāla stikla, kas ir ārkārtīgi spēcīgs, bet arī caurspīdīgs (izņemot matētu, nav dzidrs)


Redzamība / caurspīdīgums - šie cietie stikla ķieģeļi ļauj apmēram 80% gaismas caurlaidības, kā minēts iepriekš, un nekad nav dzeltens, mākonis vai arī laika vai saules gaismas iedarbība.

50% gaismas caurlaidības burbulis kristāla stikla ķieģeļiem un bez gaismas caurlaidības matēta kristāla stikla ķieģeļiem, kas piemēroti privātai kosmosa starpsienai.


Izturīgs laika apstākļi - šie cietie kristāla ķieģeļu stikla bloki var turēt savus spēkus pret Mātes Dabas spēkiem, tai skaitā vēja spēku vējiem, zemestrīcēm, plūdiem un kaut kas cits.


Graffiti Resistant - mūsu cietie kristāla ķieģeļu stikla bloki ne tikai nodrošina papildu drošību, bet arī izturīgi pret grafiti un citu vandālismu. Īpaši, ja jums ir dzīvi un aktīvi bērni.


Trokšņa izturīgs - kā arī citi kristāla ķieģeļu stikla bloki, šie cietie ķieģeļi nodrošina papildu trokšņa samazinājumu to biezuma dēļ. Tie palīdzēs bloķēt nevēlamu ārējo troksni, kā to darīs citi nodalījuma produkti.


Ugunsizturīgiem- cietajiem kristāla stikla ķieģeļiem ir arī visaugstākais ugunsgrēka minūšu vērtējums jebkuram blokam, kas atbilst ugunsgrēka kodiem visās publiskajās lietojumprogrammās.


Ūdensnecaurlaidīgs - mūsu kristāla stikla ķieģeļus var iebūvēt grīdā, kas visu laiku būs zem ūdens. Jūs varat tos izmantot strūklaka, peldbaseins, jumts, vanna, utt.


Individuālie izmēri un formas - mūsu kristāla stikla ķieģeļi ar parastiem izmēriem, piemēram, 100x200x50mm un 50x50x240mm, bet mēs varam pielāgot jebkura izmēra pasūtījumu. Un mēs varam pasūtījuma izgatavot kvadrātveida formu, taisnstūra formas, cilindru, astoņstūru, apli, trijstūri utt., Lai apmierinātu visu pieprasījumu.


Dažādās krāsās - kā arī populārajā skaidrā / caurspīdīgā blokā tagad ir arī krāsu bloki. Līdzīgi RED, BLUE, GREEN, PINK, PURPLE, GOLDEN YELLOW, AMBER uc


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd ir labākais Ķīnas Dekoratīvais Crystal Material ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības īpašu neregulāru dizainu kristāla ķieģeļu personalizētu modelis cietā stikla bloki produktiem no mums.
Izmeklēšana