Mājas > Jaunumi > Saturs

20170416 20170428, apmeklējiet mūsu klientu rūpnīca Indijā ar abu meistaru apmācīt savus darbiniekus

Jul 19, 2017

RUPALI Kumar žēlīgs uzaicinājuma, Blue kristāls 3D iegravēt Pvt Ltd.From 20170416 uz 20170428, trīs no mums (es un divi kapteiņi) ir devusies uz Indiju, lai īpašnieks apmācīti darbinieki. Tie darbojas rūpnīca Bangalore, Indija gadus, un viņi vēlas, lai uzlabotu efektivitāti saviem darba ņēmējiem, lai paplašinātu savu uzņēmējdarbību, Inida un citās valstīs.


Pēc ierašanās, mēs noskaidrojām, ka viņiem ir visu nepieciešamo iekārtu un materiālus (slīpēšanas mašīnas, pulēšanas mašīnas, samazinot mahines, caurumu urbšanas mašīnas, kas rok mašīnām, sandblasing mašīnas, 3D lāzera gravēšanas mašīnas, k9 A klases tukšo kristāla materiāliem, liela izmēra stikla loksnes, smiltis, slīpēšanas riteni, smilšu papīra, spodrināšanas drānu, sacerot pulveris utt) par visu kristālu dāvanas priekšnosacījums līniju.


Taču viņu darba ņēmējiem neprata izmantot them.10 darbinieki var darīt tikai 100 gabaliem galaproduktu katru dienu. Mūsu rūpnīcā Ķīnā, ir vismaz 2000 gabali kristāli.


Tātad mēs apspriedām plānu ar abu meistaru un īpašnieks, lai palīdzētu uzlabot viņu darba.


Pirmkārt, mēs lūdzām īpašnieku un izskaidroja savus darbiniekus (viņi nezināja par angļu valodā) par plānu. Mēs lūdzām viņu iecelt divu darbinieku, lai uzzinātu, kā to darīt, slīpēšanas efektīvāku, diviem strādniekiem apgūt pulēšana, divu darbinieku griešanai, divu darbinieku caurumu urbšanai un hollowing, diviem darbiniekiem par strūklu un cleaning.two strādnieku lāzera gravēšanu, u. tml.). Kad viņi apmācīti, viņiem mācīties vienam no otra.


Otrkārt, pirmo divu dienu laikā, viena šablona māca divas maģistra vai slīpēšana un citu vispārējās māca divas pamata par pulēšana. Divas dienas pēc tam, darbiniekiem uzturēt mācību laikā mūsu uzturēšanos.


Otrais divas dienas, viens skolotājs apmācīts par griešanas, viens skolotājs uz caurumu urbšana un hollowing. Trešais divas dienas, strūklu un tīrīšanu, es māca darbiniekiem 3D laser gravēšanu, cos mēs šo gadu laikā.


Pēc 10 dienām trainning, visi darbinieki var strādāt daudz ātrāk, nekā agrāk, vismaz 5 reizes. Piemēram, 5 darbinieki tikai tīra 55 gabali smilšstrūklošanas kristāla trofejas pirms apmācības, bet mūsu fabrikā, 1 darbinieks var pabeigt tos 2 stundu laikā. Cos viņi didn ' t know tās laiž ūdeni 15 minūtes pirmo reizi un pēc tam veiciet cleanning.


Un pēc mācībām, rūpnīcas saglabāt izmaksas daudz. Piemēram, 20 % ūdens saglabāti, 20 % jaudas saglabāts, 15 % smilts bet pulēšana pulveris. Un viņi zina, kā samazināt saglabāt k9 kristāla izejvielas utt.


Indija ir liels tirgus. Blue kristāls 3D iegravēt Pvt. Ltd ir tikai kristāla amatniecība rūpnīca Indijā un tie ir 6 pārdevējs un 5 dizaineri un 55 darbinieki, vajadzētu būt viskonkurētspējīgāko ražotājam Indijā, bet nabaga efektivitāte, jo tie nespēj paņemt lielu pasūtījumu. Viņi vienmēr lūdza mums ražot to lielo daudzumu pasūtījumus. Bet, kas importēti no Ķīnas, paies laiks, piegādājot, tāpēc viņi nevar saņemt skriešanās pasūtījumi Indijā.


Tagad viss mainās, tās var izvēlēties jebkuru pasūtījumu, Indija un ražot tos savā rūpnīcā. Mūsu rūpnīcas tikai nepieciešams iegādāties visas mateials par tiem. Mēs esam partneri, un mēs gribētu, lai augt labāk un labāk ar mūsu klientiem.


Laikā mūsu uzturēšanos, viens sieviešu darbiniekiem ir 24 viņas dzimšanas dienā, rūpnīcas rezervējis viņai kūku un visiem darba ņēmējiem svinēja savu dzimšanas dienu kopā birojā. Man patīk šī. Mums visiem patīk salda brīdī.