Mājas > Jaunumi > Saturs

K9 kristāla nozīmi

Aug 22, 2015

K9 kristāls, saukts arī par K9 stikla var arī atsaukties uz K9 Crystal trofejas, kas izgatavoti no optisko pārklājumu un citās jomās, gaismas caurlaidību, refrakciju, cietība un tekstūru krietni virs sveķu materiāls ietekme. Apstrāde galvenokārt griešanas pulēšana un spiediens-cast (saskaņā ar kausējamo katlu). K9 materiāls pieder optisko stiklu, kristāldzidru, iegūst daudz K9 crystal Trophy objekts rūpnīcas produktu tirgū pārstrādei, ko sauc Crystal medaļu produktus pārstrādei.

K9 stikla ES rhinestones (Crystal) pirmā definīcija ir lielāka nekā 24 % PBO saturu. K9 stikla nesatur PBO atstarošanas indeksu līdz satur svina stikla atstarošanas indeksu.

Kāpēc pārdod K9 K9 mākslīgo kristālu trofeja ir augstākā līmeņa ražošanu, Ķīna ir nekādiem likumiem par Rhinestones, b ir izgatavots no kristāla stikla arī ražo kristāla trofeju, kas izgatavots no svina kristāla ražotājiem.

Tālāk ir ES juridiskā definīcija mākslīgo kristālu ārvalstī, ja izmantojat K9 stikla apgalvoja, ka kristāla pārdod, citi var pastāstīt.

SI Nr. 312/1972 — Eiropas Kopienu (CrystalGlass) regulās, 1972.

Pilnas svina kristāls — — 30 % metāla oksīdu (%) PbO≥ 30 % Density≥ 3·00 refrakcijas nD > 1·545

Svina kristāls — — 24 % metāla oksīdu (%) PbO≥ 30 %

1972 svina oksīda saturs ir lielāks par vai vienāds ar 30 % Eiropas Savienības noteikumus, blīvums ir lielāks par 3G/cm3, atstarošanas indekss ir lielāks par vai vienāds ar 1.545 stikla pilnas svina kristāls, svina oksīda saturs lielāks par vai vienāds ar 24 % stikla svina kristāla, kristāla stikla nav tik skaidri definēts, bieži vien ar svina stikla svina oksīda saturs ir mazāks par 24 %. Nodrošina licencēšanas svina oksīda saturs lielāks par vai vienāds ar 24 % stikla noņemtu stikla, var saukt par kristāla un svina oksīda saturs lielāks par vai vienāds ar 24 % svinu stikla atļauts pazīstams kā svina kristāls, lielāks par vai vienāds ar 30 % atļauts sauc par pilnas svina kristāla stikla nav jāpievieno stikla.