Mājas > Jaunumi > Saturs

Indijas klienti apmeklēja mūsu rūpnīcas iegādei K9 Crystal izejvielas un citas mašīnas daļām

Jul 19, 2017

Mums ir RUPALI Kumar un viņa friend(Sabesan) no Blue kristāls 3D iegravēt Pvt. Ltd apmeklēja mūsu rūpnīcas 15 jūnijs, 2017 pēc aprīlī mēs apmācīti darbinieki.


Pēc viņu darbinieki ir apmācīti mūsu meistari. Viņi vēlas izvērst uzņēmējdarbību kristāla Indijā, tāpēc viņi atnāca mani apmeklēt mūsu rūpnīcas šoreiz apspriest materiālus, viņi grib mūs nopirkt viņiem un turpmāko sadarbību starp mums.


Tie ir importējuši vienu 20FT konteiners k9 A klases kristāla izejvielu no mums martā, tagad viņi vēlas mums tās iegādāties citu divas 20 pēdu konteineru visu krāsu K9 kristāli izejvielas, liela izmēra stikla loksnes, smiltis, smilšpapīrs, slīpēšanai un pulēšanai, spodrināšanas drānu, sacerot spilventiņu, slīpēšanas diski un ploshing riteņiem, griešanas asmens griešanas mašīnām kristāla, smilšpapīrs darbgaldi slīpēšanai un pulēšanai, caurumu urbšana kristāla caurumu urbšanas mašīnu daļas.


Mēs esam strādājuši ar viņu rūpnīcas kopš 2012, ceru, ka mēs varam darīt vairāk darījumus ar tiem nākotnē, pamatojoties uz savstarpēju labumu.


微信图片_20170719094908.jpg