kristāla trofejas un balvas K9 Crystal Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumā k9 kristāla trofeju, k9 kristāla balvu produktus no mums. Preces nosaukums: gravētā saulespuķu forma k9 kristāla trofeja ar gravējumu logo Atslēgvārdi: k9 ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumā k9 kristāla trofeju, k9 kristāla balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: griezta saulespuķu forma k9 kristāla trofeja ar iegravētu logotipu

Atslēgas vārdi: k9 kristāla trofeja

Preces Nr .: SCT-002

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: saulespuķu apaļais k9 kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 180x45x180 (var būt dažādi)

Pielietojums: smilšu strūklu kā kristāla biznesa dāvanu

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu kropļojošais k9 kristāla trofejs tiek sagriezts atbilstoši jūsu logotipa izmēram un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. K9 kristāla trofejas kvalitāte un augsta pārredzamība ar smilšu strūklu logotipa dizainu padarīs jūs par lielisku biznesa dāvanu saviem biznesa partneriem!

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības k9 kristāla trofejas izstrādājumos no mums.

Izmeklēšana