K9 kristāla stikla balustera margas Kāpnes greznai interjera dekorēšanai

K9 kristāla stikla balustera margas Kāpņu telpas greznām interjera dekoratīvajām precēm Nr .: SDCM-131

Produkta detaļas

K9 kristāla stikla balustera margu kāpnes greznai interjera dekorēšanai

Preces Nr .: SDCM-131

Materiāls: optiskais k9 kristāls / cietais burbuļkristāls


Pielietojums: kristāla stikla balustera kāpņu pīlāri klājam, iekšpagalmam, lapenei, balkonam, kāpnēm, lievenim, logam, viesnīcai, mājām, kazino, iepirkšanās centram, klubam, bāra kāpņu margu margām iekštelpās un ārpus tām.


Priekšrocības:


Acu piesaiste - šie dekoratīvie, burbuļveida / iegravētie / zīmējuma kristāla stikla balustera kāpņu balsti, kas savienoti ar nerūsējošā tērauda vāciņu un ar LED gaismu, padara to par ļoti skaistu, pievilcīgu iekštelpu un āra dekoratīvos mēraparātus.


Izturīgi pret laikapstākļiem - šie cietie kristāla stikla pīlāri var izturēties pret mātes dabas spējām, ieskaitot pretvēja vējus, zemestrīces, plūdus un jebko citu.


Augsta drošība - mūsu cietā kristāla stikla balustera kāpņu statņi ar nerūsējošā tērauda vāciņu savienojumu padara tos par papildu drošību.


Ugunsizturīgi -Mūsu cietā kristāla stikla balustera kāpņu pīlāriem ir arī visaugstākais ugunsizturības vērtējums no visiem pīlāriem, kuri visās ugunsgrēka vietās atbilst ugunsdzēšanas kodiem.


Ūdensnecaurlaidīgs -Mūsu cietos kristāla stikla pīlārus var izmantot uz klāja, lapenes, loga, lieveņa, balkona, terases, lapenes utt.


Pielāgoti izmēri un formas -Mūsu cietā kristāla stikla balustera kāpņu pīlārus var izgatavot pēc pasūtījuma jebkura izmēra. Un mēs varam individuāli izgatavot kvadrātveida, taisnstūra formas, cilindra, astoņstūra, apļa, trīsstūra utt., Lai apmierinātu jūsu pieprasījumu pēc visām lietojumprogrammām.


Dažādi raksti - Tā kā tagad ir arī populārā burbuļa un 3D lāzera gravēšana, arī šiem kristāla stikla balstiem ir dažādi modeļi.


Izmeklēšana