Augstas kvalitātes pielāgota K9 Crystal Arrow balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla arrow trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla bultiņas trofeja balvas produktus no mums. Priekšmeta nosaukums: augstas kvalitātes pasūtījuma k9 kristāls bulta balva Atslēgas vārdi: kristāls ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla bultiņas trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla bultiņas trofeja balvas produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: augstas kvalitātes pasūtījuma k9 kristāla bulta balva


Atslēgas vārdi: kristāla bulta balva

Preces Nr .: SCT-044

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 120x12x60mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla bultu trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. K9 kristāla bultu trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla bultu trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirslas gravēšanu pieminēt to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā augstas kvalitātes pasūtījuma k9 kristāla bulta balvas produktus no mums.

Izmeklēšana