Jaunā ierašanās unikālā K9 tukšā kristāla trijstūra balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla trijstūra trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla trijstūra balvu produktus no mums. Preces nosaukums: jauns ierašanās unikāls k9 tukšs kristāls ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla trijstūra trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla trijstūra balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: jauna ierašanās unikāla k9 tukša kristāla trijstūra balva


Atslēgas vārdi: kristāla trijstūra balva

Preces Nr .: SCT-048

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 150x30x150mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla trijstūra trofeju balva tiek sagriezta pēc jūsu pieprasījuma un apstrādāta ar rokām, ko iegūst mūsu kvalificētie darbinieki, lai iegūtu spīdīgu spīdumu. Mūsu k9 kristāla stikla trijstūra trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla trijstūra trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības jauno unikālo K9 tukšo kristāla trijstūra balvu produktu no mums.

Izmeklēšana