Jade Glass Ovation Crystal sertifikātu balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla sertifikātu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam nopirkt vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla sertifikāta trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: Jade Glass Ovation Crystal ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla sertifikātu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam nopirkt vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla sertifikāta trofeju balvu produktus no mums.

Nosaukuma nosaukums: Jade Glass Ovation Crystal Certificate Award


Atslēgas vārdi: kristāla sertifikāta balva

Preces Nr .: SCT-053

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 120x40x200mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla sertifikāta trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. Mūsu k9 kristāla stikla sertifikāta balvas piešķiršanas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla sertifikāta trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības jade stikla ovācijas kristāla sertifikāta piešķiršanas produktus no mums.

Izmeklēšana