3D grevētā nefrītu stikla piemiņas balva suvenīriem

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Tukšs kristāla stikla memento trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšā kristāla stikla memento trofeju, tukšus kristāla stikla memento balvu produktus no mums. Priekšmeta nosaukums: 3D gravējums ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Tukšs kristāla stikla memento trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšā kristāla stikla memento trofeju, tukšus kristāla stikla memento balvu produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: 3D Engraved Jade Glass Memento balva suvenīriem

Atslēgas vārdi: stikla memento balva

Preces Nr .: SCT-039

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: jade stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 50x120x150mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pielāgotais kristāla stikla memento trofeja balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. Mūsu tukšā kristāla stikla memento balvas trofejas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu brīva kristāla stikla mementos piešķiršanas trofeja ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais China Glass Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā 3d gravētās nefrīta stikla memento balvas suvenīru produktiem no mums.

Izmeklēšana