Mājas > Zināšanas > Saturs

Kāpēc kristāli degazē?

Jan 23, 2019

Daži cilvēki kaut ko iegūst bez kristāla rūdas, vai reibonis, sirdsklauves vai savvaļas sapnis, vai depresija, var būt līdz šim negatīvās enerģijas cēlonis.


Daži cilvēki pēc kristāla saņemšanas un būs ļoti laimīgi, ļoti satraukti, bērnišķīgi Daihatsu, kaprīze, iedvesma, šedevrs, tāda pati nozīme, pirms aiziešanas ir atlikušā enerģija. Tikai luckier nekā pēdējais.


Degaussing bija risināt atlikušo enerģiju, Kristālu, lai atjaunotu tās sākotnējo izskatu, kas ir atmiņa pasaulē, kas nebija laba un nav ļauna enerģija. Enerģija, tā ir neitrāla, Crystal ir arī neitrāls. Taču tendenču visums, kā arī visa cilvēka dvēseles evolūcija ir pozitīva, pozitīva, pozitīva, kristāla enerģija, kas palīdz jutīgām būtnēm virzīties uz pozitīvu, pozitīvu un pozitīvu evolūcijas virzienu. Tātad, ja kāds jūs kritizē Crystal rūdu, jauda ir slikta, viņi mēdz sevi saukt par meistaru locekļiem, labi uzklausot, labi smejas, nekad.


Jūs zināt, ka kristāla rūda ir neitrāla enerģija, tā atspoguļojas kā kritiķu spogulis, kritika, kritizējot savu, tas ir pilnīgs atspoguļojums! Joprojām smejas un labi, pat neraizējoties, tas parasti ir ļoti smaga seja un bieži ir dusmīgs. Kristāla gem mājas un degauss atkal, neatstājiet savu enerģiju.


Degaussing, kā datoru disks "REPROGRAMMING", noņemot bijušo enerģiju, mums ir pieejamas jaunas telpas. Degaussing neizslēdz kristāla rūdas enerģiju, kas jums patīk izmantot absolūtu vieglumu!