Mājas > Zināšanas > Saturs

Kāpēc izvēlēties mūs, pērkot augstas kvalitātes kristāla produktus?

Jul 02, 2019


Kāpēc izvēlēties mūs, pērkot augstas kvalitātes kristāla produktus?

 

Pirmkārt: Mēs izvēlamies tikai A klases un B klases K9 kristālus augstas kvalitātes gataviem kristāla izstrādājumiem.

 

K9 klases kristāli : labi pulēti / nav šķelto malu / nav plaisu / nav skrāpējumu / nav iekšējo piemaisījumu un burbuļi / bez viendabīgas iekšpuses / perfekta forma / pareizi leņķi / lieliska kolinearitāte / vienāda platuma šuve visām malām / ļoti labas pielaides ( parasti + - 1mm) / bez papildu virsmas vai šuves remonta / bez zaļas pieskāriena / labi tīras virsmas


B kategorijas k9 kristāli : mēs izvēlamies tikai B pakāpi, ja dažiem izejmateriālu biezumiem nav A kategorijas, tas ir tāds pats kā A klasei, iekšpusē ir tikai daži mazi burbuļi, bet mēs nomainīsim vienumus, kuriem ir burbuļi, tikai nosūta jums produkti bez burbuļiem.

 

Otrkārt: mēs iesakām Jums piemērotākos K9 kristālus atbilstoši jūsu mašīnas zīmoliem.Lai izvairītos no saņemtajiem kristāliem, lāzergravēšana nav iespējama.

 

Ir daudz dažādu 3D lāzergravēšanas mašīnu , piemēram, HolyLaser mašīnas Yiwu pilsētā, Shining3D mašīnas Hangzhou pilsētā, STN lāzeru mašīnas Vuhanas pilsētā, Wently Laser Shenzhen pilsētā un Vācijā, utt.

 

Turklāt tirgū ir daudz dažādu K9 kristālu izejvielu. Populārākie ir Kaimashi K9 materiāli no Hubei provinces, Jiangsu K9 materiāli no Jiangsu provinces, Huatian K9 materiāli, Kangyou K9 materiāli no Shandong province, K5 materiāli no Anhui provinces un stikla materiāli.

 

Treškārt: 100% spēcīgs kristāla izstrādājumu drošības iepakojums.  

 

Mums ir dažādas kastes , piemēram, vienkārša balta kaste, vienkārša dāvanu kaste, papīra dāvanu kastes, luksusa koka kastes, ādas kastes utt. Atsevišķam iepakojumam. Un pēc tam vairākas kastes vienā spēcīgā gofrētā kartona kastītē, kas iekšpusē ieskauj spēcīgas putas, lai pasargātu preces piegādes laikā.

 

Ceturtkārt: mums ir bagāta pieredze šajā jomā .

 

Ar mūsu pieredzi materiālu un ražošanas jomā mēs varam Jums piedāvāt augstas kvalitātes kristāla izstrādājumus.

 

Ar mūsu pieredzi iepakojumā. Mēs varam Jums piedāvāt dažādas kastes un garantēt produktu drošību transportēšanas laikā.

 

Ar bagātīgu pieredzi eksportam , mēs varam sniegt jums dažādus risinājumus preču eksportēšanai un veikt importēšanu galamērķī saskaņā ar piegādes noteikumiem, piemēram, EXW, FOB, CIF, DDU, CFR utt. Un mēs varam jums palīdzēt piemērot dažādus sertifikātus pēc muitas lūguma.

 

Ar mūsu pieredzi starptautiskajā loģistikā , mums ir dažādas piegādes iespējas jūsu pasūtījumiem, piemēram, pa jūru līdz ostai lieliem pasūtījumiem, kas nav nepieciešami steidzami, pa lidostu uz lidostu, lai veiktu lielus pasūtījumus, kas nepieciešami steidzami, ar tiešu durvju un durvju pakalpojumu sniegšanu maziem pasūtījumiem un steidzamiem pasūtījumiem pasūtījumus un vilcienu pasūtījumus no Vidusāzijas, Krievijas un Eiropas un citiem kombinēto transporta risinājumiem.

 

Ar pieredzi pēcpārdošanas pakalpojumos . Mums ir dažādi risinājumi, kad mūsu klienti sūdzas par mūsu produktu kvalitāti. Nomainiet daudzumu no nākotnes pasūtījumiem, atdodiet naudu par bojātajiem produktiem, saprātīgu atlaidi nākotnes pasūtījumiem utt

 

Dažādas kvalitātes, dažādas cenas.


Vienīgais trūkums kvalitatīviem produktiem ar augstākām cenām ir tas, ka jums ir jāmaksā vairāk naudas, bet jūs saņemsiet labu reputāciju, saņemsiet vairāk klientu, paplašināsiet savu tirgu un gūsiet lielāku peļņu bez nepatikšanas pēc pārdošanas.

 

Vienīgā lētākais produkts ar sliktu kvalitāti ir tikai tas, ka jums ir jāmaksā mazāk naudas, bet jūs nonāksiet pēcpārdošanas nepatikšanās, zaudēsiet reputāciju, zaudēsiet klientus, zaudēsiet tirgu un vairs nebūs peļņas. Jūsu konkurenti to vēlētos redzēt, bet mēs uzskatām, ka neesat.

 

Protams, ja vēlaties tikai reklāmas produktus, cena ir pirmā, kvalitāte nav tik svarīga, informējiet mūs. Mums ir arī risinājumi jums.


Varbūt jūs teiktu, ka "Pietiekami labākais" un Fuck off "Kvalitāte ir laba" . Mēs ar jums piekrītam, vai mums ir dažādi risinājumi dažādiem pieprasījumiem.

 

Mūsu mērķis ir darīt visu iespējamo, lai apmierinātu jūsu prasības.