Mājas > Zināšanas > Saturs

Kas ir K9 kristāls

Jan 21, 2019

K9 Crystal, saukts arī par K9 stiklu, var atsaukties arī uz K9 Crystal trofejām, kas izgatavotas no materiāliem, kas paredzēti optiskai pārklāšanai un citiem laukiem, gaismas caurlaidības, refrakcijas, cietības un tekstūras iedarbības robežām virs sveķu materiāla. Apstrāde galvenokārt griešana pulēšana un spiediena cast (saskaņā ar kausēšanas katlu). K9 materiāls, kas pieder pie optiskā stikla, kristāldzidra, ieguva daudz K9 kristāla trofeju objektu rūpnīcu apstrādei, to pārstrādes produktiem, ko sauc par Crystal Medal produktiem tirgū.


K9 stikla ES rhinestones (Crystal) pirmā definīcija ir PBO saturs vairāk nekā 24%. K9 stikls nesatur PBO, refrakcijas indeksus līdz svina refrakcijas indeksam.

Kāpēc pārdot K9 K9 mākslīgā kristāla trofeju ir augstākais ražošanas līmenis, Ķīnai nav likumu par Rhinestones, b ir izgatavots no kristāla stikla, kas ražots arī no kristāla trofejas no svina kristāla ražotājiem.


Turpmāk ir ES mākslīgā kristāla juridiskā definīcija ārvalstī, ja jūs izmantojat K9 stiklu, kas tiek uzskatīts par pārdotu kristālam, citi var jums pateikt.


SI Nr. 312/1972 - Eiropas Kopienu (CrystalGlass) noteikumi, 1972. gads.


Pilna svina kristāls - 30% Metāla oksīdi (%) PbO≥ 30% Blīvums> 3,00 Refrakcijas indekss nD> 1 · 545


Svina kristāls - 24% metāla oksīdi (%) PbO≥ 30%


Eiropas Savienības noteikumi attiecībā uz 1972. gada svina oksīda saturu, kas ir lielāks vai vienāds ar 30%, blīvums ir lielāks par 3G / cm3, lūzuma koeficients ir lielāks vai vienāds ar 1,545 stikla pilna svina kristāla, svina oksīda saturs pārsniedz 24%. stikls, svina kristāls, kristāla stikls nav tik skaidri definēts, bieži ar svina-oksīda svina oksīda saturu ir mazāk nekā 24%. Nodrošina licencēšanu ar svina oksīda saturu, kas ir lielāks vai vienāds ar 24% no stikla noņemšanas stikla, var saukt par kristāla un svina oksīda saturu, kas ir lielāks vai vienāds ar 24% svina kristāla, kas ir pazīstams kā svina kristāls, lielāks vai vienāds ar 30% stikla, ko var saukt par pilnu svina kristālu, nav nepieciešams pievienot stiklu.