Mājas > Zināšanas > Saturs

Atšķirība starp stikla un kristāla

Jan 18, 2019

Sintētisko kvarca un ķīmiskais sastāvs dabiskā kristāla silīcija dioksīds, augstas tīrības pakāpes silīcija dioksīda, kas ir pazīstama kā "Kristāls". Dabiskā kristāla ir caurspīdīgs kvarca kristālu sešstūra kolonnu kristāli, tās cietība ir ļoti augstas, atspoguļojot saules (pazīstams kā septiņas stari), ļoti spēcīga.

Tīra kvarca ir neizteiksmīgs caurspīdīgu kristālu bez dabas kristāla tikko varētu atrast visdabiskākā kristāli ar gaisa burbulīšiem un piemaisījumu, Crystal, sajaucot korozijas piemaisījumu.


Kvarca sintētisko izejvielu kvarca smiltis caur virkni procesa pilnveidei, tad soda izciršanas tehnoloģiju un absolūti nevainojams pulēta pūles, tīra caurspīdīgu kristālu veido dabisko kristāla trūkumu.


Rhinestones pievienot metāli kā svins var palielināt gaismas split shot, tikai apliecina, ka muižniecība kristāla. Sakarā ar mākslīgo kristālu procesu sarežģī, amatniecības papildu, dažas cenas ir pat dārgāki nekā dabiskā kristāla.


Mākslīgo kristāla, kas ir augsts svina stikla vai svina kristāla stikla un parastā stikla (sastāvs ir silīcija dioksīds) 24 % svina oksīda, būs līdzīga dabiskā kristāla spilgtumu un kristāla pārredzamību.

Starptautiskajiem standartiem par saturu par svina oksīds 24 % (kas var izsaukt kristāli, mazāk ir kristāla stikla), un kristāla mākslīgās ķīmiskās īpašības vislabāk, salīdzinot ar parastā stikla, galvenokārt lielās, uzskata, ka smagie, refrakciju, nosūtīšanu, krāsains desmit krāsu; augstu cietību, izturīga pret nodilumu.


UV var iekļūt rhinestones un kristāla, kamēr parastā stikla nav.


Crystal kušanas punkts: Crystal kušanas punkts 1713


Refrakcijas koeficients: Crystal refrakcijas 1.544-1.553, diez vai ārpus šī diapazona. Refrakciju, kad gaismas no gaisa safīra kristāla un ir izrāvušies, tā leņķa sinuss, un attiecība starp leņķa sinusu.


Starptautiskās stikla ir stingra stikla jēdzienu: kopējā stikla izstrādājumus. Crystal: svinu stikla vai kristāla, svina oksīda saturs ir 24 %. Tādēļ, 24 % svina augstu svina oksīds stikla garantiju.