Mājas > Zināšanas > Saturs

Atšķirība starp mākslīgi kristāla un stikla

May 26, 2016

Šo mākslīgo kristālu ir augsts svina stikla vai sauc par svina kristāla stikla, ka parastā stikla (kvarca komponents) tika pievienots 24 % svina oksīda, tas saņems spilgtumu un pārredzamības līdzīga dabiskā kristāla mākslīgo kristālu.

Starptautiskā standarta funkcijas svina oksīda saturu par 24 %, tad vislabāk mākslīgo kristālu ķīmiskās īpašības salīdzinājumā ar parastā stikla, galvenokārt smagā smagās jūtas; lielu refrakcijas var pārraidīt no desmit krāsains krāsu spektru, augstu cietību, nodilumu.

Lietojumiem, kas satur 24 % svina oksīda stikla izvadīti caur rafinēšana, piemaisījumi, roku izpūstas, izcili, labi griešanai, var būt izgatavoti no augstas kvalitātes svina stikla māksla, gaismas skulptūra ar niansēm var atspoguļot visas krāsas.

Starptautiskos standartus attiecībā uz stiklu ir stingras koncepcijas, stikls: parastā stikla izstrādājumus. Crystal: svina stikla vai sauc par kristāla ar 24 % svina oksīda saturu. Tāpēc, kas satur 24 % svina oksīda augstas kvalitātes garantija, svina stikla.


Kopējo mākslīgo kristālu VS stikla


Mākslīgo kristāla glāzi, kurā ir svina oksīds, svina oksīdu saturošu sastāvu, jo augstāks refrakcijas un cietība, vairāk rafinēts izskatu tīra kristāls, bet grūtāk izurbt, gatavo vēl retāk. Tādējādi kvalitātes kristāla atšķirība starp zemas atstarošanas pakāpe vērtība parastā stikla vai kristāla trauki un ir lieliski.


Klausieties skaņu ar roku raustās trauki dzirdēt skaņu būs atšķirīgs, mākslīgo kristāla izstrādājumiem, kraukšķīgus skaņu, piemēram, metāla līdzīgu pēc ietekmi tur būs nogurdinošs sajūta piepildīta ar metāla skaņas "šķindoņa lācis šķindoņa" skaņu, augstāks kristāla cietība skaņu skaļāk. Un skaņu stikla izstrādājumi ir smagi smacīgi, bez atbalss ir vairāk boring "atloks" skaņu.


Spīdīgs, salīdzinot ar augstvērtīga kristāla saule izskatās atspoguļo krāsas gaismu, spilgtas krāsas un pāreju ļoti dabiskās gaismas un bagātīgu krāsu stiklu refrakcijas bieži vien ir nepilnīga un samērā tuvās. Dabiskais apgaismojums, salīdzinot ar augstas kvalitātes kristāla caurspīdīgumu, kas kristāla balti, kamēr parastā stikla vai tīra kristāla būs dzeltens vai maisījumā ar ciāna pārredzamību.


Par rokasgrāmatu par tāda paša līmeņa raudzes kristāla, modeļa augstākas nekā modeļa mazā platībā smalkāka modeli veido kompleksu, jo lielāka ir vērtība. Glāstīja, roku protektora virsmas aptuvenu sajūtu balasta roku un mehānismu protektora virsma ir gluda.


Kopš cietība nekā kristāla cietība ir daudz augstāks, nekā parastā stikla, ilgstošai lietošanai bieži kļūst netīri, kamēr stiklu izmantot atkārtoti, uz ilgu laiku, tas ir ļoti viegli skrāpējumiem un netīrību, piemēram, virsmas. Mākslīgo kristālu nekā stikla cietība jābūt lielam un tādēļ atstās pēdas zīmēt ar mākslīgo kristāla stikla virsmu, kamēr nav šādu kristāla stikla nulles atzīmes tiek parādītas.


Nosvērt svaru: divi krājumi tāda paša lieluma, mākslīgo kristālu ir daudz smagu nekā stikla.