Mājas > Zināšanas > Saturs

Kā izvēlēties kristāla dāvanas

May 27, 2016

Katru gadu ir daudzi patērētāji, kas pērk kristāla dāvanas un dažiem klientiem ir kristāla izstrādājumiem pirmo pirkumu. Tie ingore materiāli, meistarība un tikai rūpējamies par cenu.

Šeit mēs gribētu sniegt dažus ieteikumus kristāla amatniecība pirkšanas laikā:


Pirmais ir materiāli. Ja jūs dodat priekšroku zema cena, varat izvēlēties Anhui Xinguan vai Longyang materiāliem. No šī materiāla krāsa ir dzeltenīgi un pastāv iekšpusē burbuļi. Šāda veida reklāmas dāvanas vai veiciet strūklu vai krāsu drukas materiāla var izvēlēties, izmantojot savus attēlus.

Ja jūs vēlaties iesniegt augstākās klases dāvanas saviem klientiem vai darīt 2D vai 3D lāzera gravēšanas kristāla iekšpusē. Jums ir nepieciešams iegādāties augstas kvalitātes k9 kristāli. Šāda veida materiālu ražo Jiangsu Province, Hangzhou un Wuhan provincē. Šos materiālus ar tīro krāsu un bez burbuļiem iekšā viņiem. Mēs parasti izmanto šos materiālus, lai mūsu klientiem par tiem lāzergravējums crystal klucīši, kristāla bloki, k9 tukšu kristāli.


Otrais ir meistarība. Tā var arī nolemt cenu. Kristāla labas dāvanas būtu labi noslīpēts, tiny izmēra kļūda, pašas malas līnijas bez scrathces uz virsmas.


Trešais ir iepakojums. Parasti mēs izmantojam jauku dāvanu kaste ar odere iekšpusē kristāla dāvanas. Ja jūs dodat priekšroku lētāku cenu, vienkāršu baltu kārbiņu iepakojuma ir labas iespējas jums.


Protams, mums ir iespēja pielāgotu padarīt noformējumi, kā pieprasīt atšķirīgu cenu diapazonā.