Mājas > Zināšanas > Saturs

Kultūras un simbolisko nozīmi kristāla

Jul 18, 2016

Kristāls ir svēts simbols. Senos laikos cilvēki noteiks kristāla augstums garīgo līmeni. Viņa ir pilns ar gudrību, drosmi, ļoti noderīga dabas enerģijas, ko var izmantot, lai mainītu kristāla un magnētiskā struktūra, attīrīt apkārtējo vidi, pat feng shui var mainīt, lai uzlabotu savu likteni vai uzņēmuma. Crystal jau sen ir pieņemts kristības dabas, tas bija uzskatīts dārgumu!


Pirmkārt, cilvēku sirdīs, visa veida kristālu enerģiju ir zinātnes, ir pārāk daudz piemēru, lai stiprinātu šo zinātnisko pamatu, turēt augstāk kristāla noslēpums arī, šķiet, arvien vairāk skaidrs un spilgts. Vai nav efektīvi, mēs cenšamies viens otru ar kristāla pielāgoties, ir skaidrs, tagad, ka rezultāts ir, ka mēs vēlamies.


Otrkārt, crystal atspoguļo simboliski, vēsturisko un sociālo nozīmību, devis viņai vēl. Šodien ir tik plaši Crystal simbolika: Topaz pārstāvjiem bagātību, pulveris simbols mīlestība, firma parasti apzīmē melnā un tamlīdzīgi.


Treškārt, kristāls ir arī reliģiskajai pārliecībai, spēcīgu psiholoģisku efektu dod kristāla tik svaiga dzīve. Mūsu mijiedarbību ar kristāla, savstarpēju pielāgošanu. Šodien kristāls ir nenoliedzama nozīme no šiem tāpēc dosim viņai, bet tik daudzi cilvēki ir pakļāvies, viņas pilnvaras kristālu, pats arī veicināja!


Ceturtkārt, kristāls ir dzīvesveids, cilvēki sāk kristālu quest, nekas vairāk kā tādu skaistumu. Tas ir cilvēka instinkts, tieši tāpēc šis instinkts, kristāls, izpētīt un padara viņas vēl skaistāks.