Individuāla stikla kārdinoša balva ar melno pamatni

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 tukšs kristāla stikla līkloča trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 tukšā kristāla stikla līkloču trofeja balvu no mums. Priekšmeta nosaukums: personalizēta stikla izveicīgs balva ar ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 tukšs kristāla stikla līkloča trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 tukšā kristāla stikla līkloču trofeja balvu no mums.

Priekšmeta nosaukums: personalizēta stikla liekta balva ar melnu pamatni

Atslēgas vārdi: stikla lakots balva

Preces Nr .: SCT-041

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: augstākās klases optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 50x100x180mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pielāgotais k9 kristāla stikla liektais trofeju balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. Ourk9 tukšā kristāla stikla izliektā balvas piešķiršanas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 tukšā kristāla stikla izliektā trofeja balva ar 2D / 3D sub- virsmas gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais China Glass Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības personalizētajā stikla liektajā balvai ar melnā bāzes izstrādājumiem no mums.

Izmeklēšana