Blank K9 Jade Glass Glass balva par 3D lāzergravēšanu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Tukšas stikla arka trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšā stikla arka trofeja balvu produktus no mums. Nosaukums: tukša k9 Jade stikla arka balva par 3D lāzera gravēšanu ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Tukšas stikla arka trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšā stikla arka trofeja balvu produktus no mums.

Nosaukums: tukša k9 Jade stikla arka balva par 3D lāzergravēviju

Atslēgas vārdi: stikla arka balva

Preces Nr .: SCT-043

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 50x120x180mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma tukšu stikla arka trofeju balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un apstrādāta ar rokām, ko iegūst mūsu kvalificētie darbinieki, lai iegūtu spīdīgu spīdumu. Mūsu tukšā stikla arka trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu tukša stikla arka trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmas gravēšanu pieminēt to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais China Glass Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumā kvadrātveida k9 jade stikla arka balvu par 3d lāzergravēšanas izstrādājumiem no mums.

Izmeklēšana