Dekoratīvie cietā stikla ķieģeļi Starpsienu celtniecības masīvkoka kristāla bloki Arhitektūras lielās kristāla plāksnes

Dekoratīvie cietā stikla ķieģeļu starpsienu celtniecības masīvkoka kristāla bloki Arhitektūras lielo kristāla plātnes Preces Nr .: SDCM-123

Produkta detaļas

dekoratīvie cietā stikla ķieģeļu starpsienu celtniecības cietie kristāli bloķē arhitektūras lielās kristāla plāksnes

Preces Nr .: SDCM-123

Materiāls : kristāla stikls

Izmērs (mm) : 50x100x200mm / 50x50x200mm / 50x50x240 mm utt. (Var pielāgot)

Forma: aplis / bumba / kvadrāts / astoņstūris / trīsstūris / sešstūris / piecstūris / taisnstūris utt.


Cietā kristāla stikla blokus vai ķieģeļus var izmantot, lai izveidotu arhitektūras struktūras, piemēram, starpsienas vai ekrāna sienas visā telpas daļā, ap dušu vai vannas istabu, kā daļu no kāpņu konstrukcijām un tā tālāk. Viņi spēj sadalīt istabu , neaizkavējot gaismas caurlaidību .


Pielietojums: starpsienu, logu, jumta, grīdas, strūklakas, peldbaseina, iekštelpu un āra dekorēšana, viesnīcas vestibila iekšējā apdare, mājas iekštelpu dekorēšana, Plaza āra dekorēšana, kazino ārējā apdare, nakts kluba iekšējā apdare, KTV dekorēšana, iepirkšanās centra dekorēšana, ēku dekorēšana ārpus telpām, villa dekorēšana, brīvdienu kūrorta dekorēšana, ainaviska dekorēšana, restorāna dekorēšana, atklāšanas / noslēguma ceremonijas dekorēšana, bāra galda dekorēšana utt.


Līmēšana - lai izveidotu sienu ar cieta kristāla stikla ķieģeļiem un savienotu tos ar caurspīdīgu līmi ultravioletā gaismā, TIKAI PATĪK, lai izveidotu ēku ar tradicionāliem ķieģeļiem, kas savienoti ar tradicionālo cementa javu.


Priekšrocības:

Mūsu nelielajai apkopei, skaista izskata cietajam kristāla stikla ķieģelim ir daudz priekšrocību, kas tradicionālajiem ķieģeļiem nav. Mūsu kristāla stikla ķieģelis ir 5 cm (2 ") cieta kristāla stikla, kas ir īpaši stiprs, bet arī caurspīdīgs (izņemot matēto nav tīri dzidru)


Redzamība / caurspīdīgums - šie cietie stikla ķieģeļi nodrošina apmēram 80% no gaismas caurlaidības, kā minēts iepriekš, un arī nekad nav dzelteni, mākoņi vai nokļūst laika vai saules gaismas ietekmē.

50% no gaismas caurlaidības burbuļkristāla stikla ķieģeļiem un bez gaismas caurlaidības matēta kristāla stikla ķieģeļiem, kas piemēroti nodalījumiem privātā telpā.


Izturīgs pret laikapstākļiem - šie cietā kristāla ķieģeļu stikla bloki var izturēties pret mātes dabas spējām, ieskaitot pretvēja vējus, zemestrīces, plūdus un jebko citu.


Izturīgi pret grafiti - mūsu cietā kristāla ķieģeļu stikla bloki nodrošina ne tikai papildu drošību, bet arī ir izturīgi pret grafiti un citiem vandālismiem.Īpaši tad, ja jums ir moži un aktīvi bērni.


Trokšņu izturīgi - tāpat kā citi mūsu rīcībā esošie stikla ķieģeļu stikla bloki, šie cietie ķieģeļi nodrošina papildu trokšņa samazināšanu to biezuma dēļ. Tie palīdzēs novērst nevēlamo ārējo troksni, tāpat kā citi nodalījumu produkti.


Ugunsizturīgi - cietā kristāla stikla ķieģeļiem ir arī augstākais ugunsizturības koeficients jebkuram blokam, kas atbilst ugunsdzēšanas kodiem visās publiskajās lietojumprogrammās.


Ūdensizturīgs - grīdā, kas visu laiku atradīsies zem ūdens, var iebūvēt mūsu kristāla stikla ķieģeļus. Jūs varat tos izmantot strūklakā, peldbaseinā, jumtā, vannas celtniecībai utt.


Pielāgoti izmēri un formas -Mūsu kristālstikla ķieģeļi ar parastajiem izmēriem, piemēram, 100x200x50mm un 50x50x240mm, taču pēc pasūtījuma mēs varam izgatavot arī jebkurus izmērus. Un mēs varam individuāli izgatavot kvadrātveida, taisnstūra formas, cilindra, astoņstūra, apļa, trīsstūra utt., Lai apmierinātu jūsu pieprasījumu pēc visām lietojumprogrammām.


Dažādas krāsas - tāpat kā populārie caurspīdīgie / caurspīdīgie, šie bloki ir arī krāsainā krāsā.


Izmeklēšana