Dekoratīvi lēti cietā kristāla stikla ķieģeļi mājas virtuves pagalmam vannas istabas ēkas starpsienām

Lēti dekoratīvi cietā kristāla stikla ķieģeļi mājas virtuves pagalmam vannas istabas ēkas starpsienām Preces Nr .: SDCM-127

Produkta detaļas

dekoratīvi lēti cietā kristāla stikla ķieģeļi mājas virtuves pagalma vannas istabas ēkas starpsienām

Preces Nr .: SDCM-127

Materiāls : kristāla stikls

Izmērs (mm) : 50x100x200mm / 50x50x200mm / 50x50x240 mm utt. (Var pielāgot)

Forma: aplis / bumba / kvadrāts / astoņstūris / trīsstūris / sešstūris / piecstūris / taisnstūris utt.

Krāsa : caurspīdīga, zila, zaļa, rozā, violeta, sarkana, zeltaini dzeltena, dzintara utt


Cietā kristāla stikla blokus vai ķieģeļus var izmantot, lai izveidotu arhitektūras struktūras, piemēram, starpsienas vai ekrāna sienas visā telpas daļā, ap dušu vai vannas istabu, kā daļu no kāpņu konstrukcijām un tā tālāk. Viņi spēj sadalīt istabu , neaizkavējot gaismas caurlaidību .


Pielietojums: starpsienu, logu, jumta, grīdas, strūklakas, peldbaseina, iekštelpu un āra dekorēšana, viesnīcas vestibila iekšējā apdare, mājas iekštelpu dekorēšana, Plaza āra dekorēšana, kazino ārējā apdare, nakts kluba iekšējā apdare, KTV dekorēšana, iepirkšanās centra dekorēšana, ēku dekorēšana ārpus telpām, villa dekorēšana, brīvdienu kūrorta dekorēšana, ainaviska dekorēšana, restorāna dekorēšana, atklāšanas / noslēguma ceremonijas dekorēšana, bāra galda dekorēšana utt.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīnas dekoratīvo kristālu materiālu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības dekoratīvie lētie cietā kristāla stikla ķieģeļi no mājas virtuves pagalma vannas istabas ēkas starpsienu izstrādājumiem no mums.
Izmeklēšana