Pielāgota dizaina konstrukcija no cietā stikla blokiem Kristāla ķieģeļu starpsienas iekšējo un ārējo rotājumu veidošanai

Pielāgota konstrukcija Masīvkoka stikla bloki Kristāla ķieģeļu starpsienas iekšējiem un ārējiem rotājumiem Preces Nr .: SDCM-146

Produkta detaļas

individuāla dizaina konstrukcija cieta stikla bloki kristāla ķieģeļu starpsiena iekšējo un ārējo rotājumu veidošanai

Preces Nr .: SDCM-146

Materiāls: optiski ciets k9 kristāla stikls / cieta burbuļa kristāla stikls


Cietā kristāla stikla blokus vai ķieģeļus var izmantot, lai izveidotu arhitektūras struktūras, piemēram, starpsienas vai ekrāna sienas visā telpas daļā, ap dušu vai vannas istabu, kā daļu no kāpņu konstrukcijām un tā tālāk. Viņi spēj sadalīt istabu , neaizkavējot gaismas caurlaidību .


Pielietojums: masīva stikla ķieģeļu kristāla bloki iekšējiem un ārējiem (iekštelpu un āra) dekoratīvajiem starpsienu materiāliem ēku sienu, kinoteātru, teātru, sporta zāļu, diskotēku, krogu, vannas istabu, viesnīcas, loga, sabiedriskās zonas, laukuma, tējnīcas, privātas telpas, biroja ēka, virtuve, bāra lete, pieņemšanas lete, ainaviska teritorija, ievērojama celtne, birojs, mājas rotājums, tirdzniecības birojs, izstāžu zāle, villa, templis, baznīca, izlaidums, muzejs, mākslas muzejs, shool, universitāte, dzīvesvietas kopiena, galerija, luksusa veikali , parks, dārzs, pagalms, lidosta, dzelzceļa dzelzceļa stacija, autoosta, restorāns, kafejnīca, iepirkšanās centrs, dušas telpa, konferenču telpa, ēkas norobežojuma ārsiena, jumts, grīda, kāpņu telpa, starpsiena, logi, jumts, grīda, strūklaka, peldbaseins, iekštelpu un āra dekorēšana, viesnīcas vestibila iekšējā apdare, mājas iekštelpu dekorēšana, Plaza āra dekorēšana, kazino ārējā apdare, nakts kluba iekšējā apdare, KTV dekorēšana, iepirkšanās centra noformējums, ēkas ārējā apdare, villa dekorēšana, brīvdienu kūrorta dekorēšana, skatuvisks teritorijas dekorēšana, restorāna dekorēšana, atklāšanas / noslēguma ceremonijas dekorēšana, bāra galda dekorēšana utt


Līmēšana - lai izveidotu sienu ar cieta kristāla stikla ķieģeļiem un savienotu tos ar strukturālo līmi vai caurspīdīgo līmi ultravioletā gaismā, TIKAI PATĪK, lai izveidotu ēku ar tradicionāliem ķieģeļiem, kas savienoti ar tradicionālo cementa javu


Priekšrocības:

Mūsu nelielajai uzturēšanai, skaisti izskatītajam cieta kristāla stikla ķieģelim ir daudz priekšrocību, kas tradicionālajiem ķieģeļiem nav. Mūsu kristāla stikla ķieģelis ir 5 cm (2 ") cieta kristāla stikla, kas ir īpaši stiprs, bet arī caurspīdīgs (izņemot matēto nav tīri dzidru)


Redzamība / caurspīdīgums - šie cietie stikla ķieģeļi nodrošina apmēram 80% no gaismas caurlaidības, kā minēts iepriekš, un nekad arī nav dzelteni, mākoņi vai nokļūst laika vai saules gaismas ietekmē.

50% no gaismas caurlaidības burbuļkristāla stikla ķieģeļiem un bez gaismas caurlaidības matēta kristāla stikla ķieģeļiem, kas piemēroti nodalījumiem privātā telpā.


Izturīgs pret laikapstākļiem - šie cietā kristāla ķieģeļu stikla bloki var izturēties pret mātes dabas spējām, ieskaitot pretvēja vējus, zemestrīces, plūdus un jebko citu.


Izturīgs pret grafiti - mūsu cietā kristāla ķieģeļu stikla bloki nodrošina ne tikai papildu drošību, bet arī ir izturīgi pret grafiti un citiem vandālismiem.Īpaši tad, ja jums ir moži un aktīvi bērni.


Trokšņu izturīgi - tāpat kā citi mūsu rīcībā esošie stikla ķieģeļu stikla bloki, šie cietie ķieģeļi nodrošina papildu trokšņa samazināšanu to biezuma dēļ. Tie palīdzēs novērst nevēlamo ārējo troksni, tāpat kā citi nodalījumu produkti.


Ugunsizturīgi - cietā kristāla stikla ķieģeļiem ir arī augstākais ugunsizturības koeficients jebkuram blokam, kas atbilst ugunsdzēšanas kodiem visās publiskajās lietojumprogrammās.


Ūdensizturīgs - grīdā, kas visu laiku atradīsies zem ūdens, var iebūvēt mūsu kristāla stikla ķieģeļus. Jūs varat tos izmantot strūklakā, peldbaseinā, jumtā, vannas celtniecībai utt.


Pielāgoti izmēri un formas -Mūsu kristālstikla ķieģeļi ar parastajiem izmēriem, piemēram, 100x200x50mm un 50x50x240mm, taču pēc pasūtījuma mēs varam izgatavot arī jebkurus izmērus. Un mēs varam izgatavot pēc pasūtījuma kvadrātveida, taisnstūra formas, cilindra, astoņstūra, apļa, trīsstūra utt., Lai apmierinātu jūsu pieprasījumu pēc visām lietojumprogrammām.


Dažādas krāsas - tā kā tie ir populāri caurspīdīgi / caurspīdīgi, arī šiem blokiem ir krāsaina krāsa. Tagad tas ir sarkans, zils, zaļš, balts, caurspīdīgs, zeltaini dzeltens, dzeltens utt.


Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīnas dekoratīvo kristālu materiālu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības pasūtījuma dizaina celtniecības cieta stikla bloku kristāla ķieģeļu starpsienu izstrādājumos no mūsu iekšējiem un ārējiem rotājumiem.
Izmeklēšana