Crystal Star Trofejs

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna kristāla zvaigzne trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla zvaigznītes trofejam, kristāla zvaigznei no mums. Priekšmeta nosaukums: zilā kristāla zvaigzne trofeja Atslēgas vārdi: kristāla zvaigzne trofeja Nr.: ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna kristāla zvaigzne trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla zvaigznītes trofejam, kristāla zvaigznei no mums.

Priekšmeta nosaukums: zilā kristāla zvaigzne trofeja

Atslēgas vārdi: kristāla zvaigzne trofeja

Preces Nr .: SCT-006

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 110x80x150 (var būt dažādi)

Dizains: var būt OEM

Pielietojums: 2D / 3D gravējums kā darbinieku atpazīšanas dāvanas

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu zilā kristāla zvaigzne trofeju veido mūsu kvalificētie darbinieki ar augstu kvalitāti un unikālu dizainu. Ar logotipa gravēšanu pamatnes iekšpusē. Lai pasniegtu saviem darbiniekiem, tā būtu brīnišķīga dāvana, lai uzlabotu darbinieku atpazīstamību un padarītu jūsu uzņēmumu konkurētspējīgāku.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla zvaigznīšu trofejas izstrādājumos no mums.

Izmeklēšana