2D Laser Gravēšanas Crystal Service balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla pakalpojumu trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla pakalpojumu trofeja balvas produktus no mums. Preces nosaukums: 2D lāzergravēšanas kristāla dienesta balva ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla pakalpojumu trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla pakalpojumu trofeja balvas produktus no mums.

Preces nosaukums: 2D lāzergravēšanas kristāla servisa balva


Atslēgas vārdi: kristāla dienesta balva

Preces Nr .: SCT-051

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 80x30x120mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla servisa balvas balva tiek samazināta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdīgu spīdumu. K9 kristāla stikla servisa trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla pakalpojumu trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības 2d lāzergravēšanas kristāla servisa balvas produktus no mums.

Izmeklēšana