Jauna atgriešanās kristāla pārdošanas balva darbinieku motivācijai

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla pārdošanas trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla pārdošanas trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: jauna ierašanās kristāla pārdošanas balva par darbinieku ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla pārdošanas trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla pārdošanas trofeju balvu produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: jauns ierašanās kristāla pārdošanas balva par darbinieku motivāciju


Atslēgas vārdi: kristāla pārdošanas balva

Preces Nr .: SCT-052

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 100x30x150mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla pārdošanas trofejas balva tiek samazināta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu starojošu spīdumu. K9 kristāla stikla pārdošanas trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla pārdošanas trofeja balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības jaunā ierašanās kristāla pārdošanas balvu darbinieku motivācijas produktiem no mums.

Izmeklēšana