Zvaigžņu formas kristāla patriotiska balva suvenīriem

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla patriotiskas trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla patriotiskos trofejas balvu produktus no mums. Nosaukuma nosaukums: Star Shape Crystal Patriotisma balva par ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla patriotiskas trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla patriotiskos trofejas balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: Zvaigznes formas kristāla patriotiska balva par suvenīru dāvanām


Atslēgas vārdi: stikla trijstūra balva

Preces Nr .: SCT-050

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 140x30x160mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla Patriotiskās trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam, un mūsu speciālisti manuāli pulē, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. K9 kristāla stikla Patriotiskās trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla Patriotiskās trofejas balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības zvaigžņu formā kristāla patriotiska balva par suvenīriem, dāvanas no mums.

Izmeklēšana