K9 Crystal Memento balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna tukšs kristāla memento trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšs kristāla memento trofeju, tukšus kristāla memento balvu produktus no mums. Preces nosaukums: zils sešstūra k9 kristāla memento ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna tukšs kristāla memento trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības tukšs kristāla memento trofeju, tukšus kristāla memento balvu produktus no mums.

Nosaukuma nosaukums: zila sešstūra k9 kristāla memento balva ar 3D gravējamo suvenīru logotipiem

Atslēgas vārdi: kristāla memento balva

Preces Nr .: SCT-038

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: augstākās klases optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 60x60x150mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma tukšs kristāla memento trofeja balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. Mūsu tukšā kristāla memento balvu trofejas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu brīža kristāla mementos piešķirtā balva ar 2D / 3D virsmas gravējumu pieminēt to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības k9 kristāla memento balvu ieguvē no mums.

Izmeklēšana