Kristāla medaļa

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna kristāla medaļu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla medaļu, stikla medaļu izstrādājumu no mums. Preces nosaukums: maza kristāla medaļa ar krāsu drukas logotipiem Atslēgvārdi: kristāla medaļa Nr.: SCT-003 ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna kristāla medaļu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla medaļu, stikla medaļu izstrādājumu no mums.

Preces nosaukums: maza kristāla medaļa ar krāsu drukāšanas logotipiem

Atslēgas vārdi: kristāla medaļa

Preces Nr .: SCT-003

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: apaļa formas kristāla medaļa

Izmērs (mm): 80x80x8 (var būt dažādi)

Pielietojums: smilšu strūklu un krāsu uzpildīšana kā kristāla sporta dāvanu

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu mazā kristāla medaļa tiek nogriezta pēc zinātniskās proporcijas un mūsu speciālisti ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdīgu spīdumu. Tad smilšu strūklu logotipu un aizpildiet krāsu tajā. Atklājiet eleganci un unikālo šo brīnišķīgo dāvanu. Neatkarīgi no tā, mūsu lāzera kristāli iemīļotu to uz visiem laikiem.

201706040949306477754.jpg

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Glass medaļa ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla medaļu izstrādājumos no mums.

Izmeklēšana