Jaunākās pasūtījuma dizaina kristāla atslēgas balva ar gravējamo logotipu

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla atslēgu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla galveno trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: jaunākās pasūtījuma dizaina kristāla atslēgas balva ar iegravētu ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla atslēgu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla galveno trofeju balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: jaunākais pasūtījuma dizaina kristāla atslēgas balva ar iegravētu logotipu


Atslēgas vārdi: kristāla atslēgas balva

Preces Nr .: SCT-046

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 120x15x60mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla atslēgu trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. Mūsu k9 kristāla stikla galveno trofeju balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla atslēgu trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā jaunāko pasūtījuma dizaina kristāla atslēgas balvu ar iegravētiem logo produktiem no mums.

Izmeklēšana