Dimanta formas Crystal Executive balvu par korporatīvās dāvanas

Yiwu mirdzošās kristāla importa & eksportēt co., Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcas. Laipni lūgti iegādājas vairumtirdzniecības k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: dimanta formas kristāla izpildvaras Award...

Produkta detaļas

Yiwu mirdzošās kristāla importa & eksportēt co., Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcas. Laipni lūgti iegādājas vairumtirdzniecības k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: dimanta formas kristāla izpildvaras balvu korporatīvās dāvanas


Atslēgvārdi: kristāla izpildvaras balvu

Preces Nr.: SCT-056

Zīmols: mirdzošās kristāla

Materiāls: k9 optisko kristālu

Produkta tips: kristāla balva balvu

Size(mm): 80x50x220mm (var būt dažādas)

Lietojumprogramma: 2D/3D gravējums smilšstrūklošanas, krāsu drukāšana kā kristāls, piešķirot dāvanu

Iepakojums: Prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NEVIENS PIEPRASĪJUMS

Mūsu pielāgotās k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu samazinājumu saskaņā ar jūsu pieprasījumu un roku pulēta par mūsu kvalificētu darbinieku, lai sasniegtu lielisku spīdēt. Kvalitāti un augstu mūsu izpildvaras trofeju balvu k9 kristāla stikla caurspīdīgumu iepazīstinās jūs divi divdimensiju un trīsdimensiju lāzera gravēšanas apbrīnojamo pasauli. Neatkarīgi no tā, kādu godu, mūsu k9 kristāla stiklu izpildvaras trofeju balvu ar 2D/3D sub-virsmas gravēšana būs petīciju tā uz visiem laikiem.

Yiwu mirdzošās kristāla importa & eksportēt co., Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu factory. Laipni lūgti vairumtirdzniecības dimanta formas kristāla izpildvaras balvu par korporatīvās dāvanas produktus no mums.

Izmeklēšana