Izcilības Crystal darbinieku balva par uzņēmuma dāvanām

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla darbinieku trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla darbinieku trofeju balvu produktus no mums. Priekšmeta nosaukums: izcilības kristāla darbinieku balva par ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla darbinieku trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla darbinieku trofeju balvu produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: izcilības kristāla darbinieku balva par uzņēmuma dāvanām


Atslēgas vārdi: kristāla darbinieka balva

Preces Nr .: SCT-055

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 60x60x250mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla darbinieku trofeju balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. K9 kristāla stikla darbinieku trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla darbinieka trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības izcilības kristāla darbinieku balvu par uzņēmuma dāvanu produktiem no mums.

Izmeklēšana