Unikāls dizains K9 Crystal Curvy balva ar apaļu zaļo pamatni

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla izveicīgs trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties wholesalek9 kristāla līkloča trofeja balvu produktus no mums. Preces nosaukums: unikāls dizains k9 kristāla izveicīgs balva ar apaļu zaļo bāzi ...

Produkta detaļas
Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla izveicīgs trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties wholesalek9 kristāla līkloča trofeja balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: unikāls dizaina k9 kristāla līksms balva ar apaļu zaļo bāzi

Atslēgas vārdi: kristāla līksma balva

Preces Nr .: SCT-040

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: augstākās klases optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 60x60x200mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla izveicīgs trofeju balva tiek sagriezta pēc jūsu pieprasījuma un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. Mūsu tukšā k9 kristāla izveicīgā balvas piešķiršanas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla izveicīgā trofeju balva ar 2D / 3D apakšvirsmas gravēšanu iemieso to mūžīgi.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības unikāla dizaina k9 kristāla izveicīgs balvu ar apaļajiem zaļajiem pamatproduktiem no mums.

Izmeklēšana