Crystal Basketball Trophy

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd ir labākais Ķīna kristāla basketbola trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla basketbola trofejā, kristāla basketbola balvas ieguvē no mums. Priekšmeta nosaukums: tukšs kristāla basketbola trofeja pielāgotai ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd ir labākais Ķīna kristāla basketbola trofeju ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla basketbola trofejā, kristāla basketbola balvas ieguvē no mums.

Priekšmeta nosaukums: tukšs kristāla basketbola trofeja pielāgotai gravēšanai

Atslēgas vārdi: kristāla basketbola trofeja

Preces Nr .: SCT-005

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 80x80x140 (var būt dažādi)

Dizains: var būt OEM

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana uz pamatnes kā sporta dāvanas

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu tukšo kristāla basketbola trofeju veido mūsu prasmes strādājošie. Ar logotipa gravēšanu pamatnes iekšpusē. Neatkarīgi no tā, kāds ir mūsu gadījums, mūsu lāzera gravēšanas kristāla basketbola trofeja to iemīlēs uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības kristāla basketbola trofejas izstrādājumos no mums.

Izmeklēšana