Special Design Crystal Arch balva ar golfa lodi uz zilās bāzes

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 tukšs kristāla stikla arka trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla arkveida trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: īpaša dizaina kristāla arka balva ar ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 tukšs kristāla stikla arka trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla arkveida trofeju balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: īpaša dizaina kristāla arka balva ar golfa bumbu uz zilās bāzes

Atslēgas vārdi: kristāla arka balva

Preces Nr .: SCT-042

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: augstākās klases optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 50x100x180mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla arkas trofeju balva tiek sagriezta pēc jūsu pieprasījuma un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdīgu spīdumu. K9 tukšā kristāla stikla arkas trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzera gravēšanu pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla arkas trofeja balva ar 2D / 3D apakšdaļu - virsmas gravēšana iemiesos to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūgti vairumtirdzniecības īpaša dizaina kristāla arka balva ar golfa bumbu uz zilā pamata produktiem no mums.

Izmeklēšana