Budžeta dizains Lēts stikla bulta balva Blue Base

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla bultu trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla bultu trofejas balvu produktus no mums. Priekšmeta nosaukums: budžeta dizains lēts stikla bulta balva par zilu ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla bultu trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla bultu trofejas balvu produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: budžeta dizains lēts stikla bulta balva par zilu bāzi


Atslēgas vārdi: stikla bulta balva

Preces Nr .: SCT-045

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 120x30x180mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla bultu trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. Mūsu k9 kristāla stikla bultu trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla bultu trofeja balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais China Glass Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības budžeta dizainā par lētu stikla bultu balvu zilā bāzes izstrādājumiem no mums.

Izmeklēšana