Tukšs kristāla trofejs

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna tukšs kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības tukšā kristāla trofeja, tukšus kristāla balvu produktus no mums. Preces nosaukums: k9 tukšs kristāla trofeja pasūtījuma 3D lāzergravēšanai Atslēgvārdi: ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna tukšs kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības tukšā kristāla trofeja, tukšus kristāla balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: k9 tukšs kristāla trofeja pasūtījuma 3D lāzergravēšanai

Atslēgas vārdi: tukšs kristāla trofeja

Preces Nr .: SCT-001

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: augstākās klases optiskais k9 kristāls

Produkta veids: neregulārs kristāla trofejs

Izmērs (mm): 180x250x45 (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma tukšs kristāla trofejs tiek sagriezts pēc jūsu pieprasījuma un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. Tukša kristāldaļas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, mūsu tukšais kristāla trofeja ar 2D / 3D apakšvirsmas gravēšanu iemiesos to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības tukšos kristāla trofejas produktus no mums.

Izmeklēšana