3D kristāla trofejs

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna 3d kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības 3D kristāla trofeja, 3d kristāla balvu produkti no mums. Priekšmeta nosaukums: 3D virsmas gravējums 3D kristāla trofeja Atslēgvārdi: 3D kristāla trofeja Prece ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna 3d kristāla trofeja ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības 3D kristāla trofeja, 3d kristāla balvu produkti no mums.

Priekšmeta nosaukums: 3D virsmas gravējums 3D kristāla trofeja

Atslēgas vārdi: 3D kristāla trofeja

Preces Nr .: SCT-007

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāla stikls

Produkta veids: taisnstūra kristāla bloks

Izmērs (mm): 80x40x80 (var būt dažādi)

Dizains: var būt OEM

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana kā beisbola suvenīru dāvanas

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu 3D kristāla trofeja tiek sagriezta pēc zinātniskām proporcijām un mūsu speciālisti ar rokām pulēta, lai sasniegtu spīdumu. Atklājiet šo brīnišķīgās dāvanas eleganci un unikalitāti. Neatkarīgi no tā, mūsu lāzera kristāli iemīļotu to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības 3d kristāla trofejas izstrādājumus no mums.

Izmeklēšana