3D lāzera gravēšanas kuba formas kristāla reliģijas balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla reliģiskās trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam nopirkt vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla reliģisko trofeju balvu produktus no mums. Preces nosaukums: 3D lāzera gravēšanas kubs formas kristāls ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla reliģiskās trofejas piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam nopirkt vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla reliģisko trofeju balvu produktus no mums.

Priekšmeta nosaukums: 3D lāzera gravēšanas kuba formas kristāla reliģiskā balva


Atslēgas vārdi: Kristāla reliģiskā balva

Preces Nr .: SCT-057

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 80x30x150mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla reliģisko balvu balva tiek sagriezta pēc jūsu pieprasījuma un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu mirdzošu spīdumu. Mūsu k9 kristāla stikla reliģisko balvu piešķiršanas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla reliģisko balvu balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecības 3d lāzergravētu kubu formas kristāla reliģisko balvu produktus no mums.

Izmeklēšana