2016 jaunākā dizaina kristāla sasniegumu balva

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla sasniegumu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla sasniegumu trofejas balvu produktus no mums. Preces nosaukums: 2016 jaunākais dizaina kristāls ...

Produkta detaļas

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co, Ltd ir labākais Ķīna k9 kristāla stikla sasniegumu trofeju piešķiršanas ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam iegādāties vairumtirdzniecības k9 kristāla stikla sasniegumu trofejas balvu produktus no mums.

Preces nosaukums: 2016 jaunākā dizaina kristāla sasniegumu balva


Atslēgas vārdi: kristāla sasniegumu balva

Preces Nr .: SCT-054

Zīmola nosaukums: spīdošs kristāls

Materiāls: optiskais k9 kristāls

Produkta veids: Kristāla trofeju balva

Izmērs (mm): 120x50x200mm (var būt dažādi)

Pielietojums: 2D / 3D gravēšana, smilšu strūkla, krāsu druka kā kristāla piešķiršanas dāvana

Iepakojums: prezentācijas dāvanu kastīte

MOQ: NO pieprasījums

Mūsu pasūtījuma k9 kristāla stikla sasniegumu trofejas balva tiek sagriezta atbilstoši jūsu pieprasījumam un mūsu speciālistiem ar rokām pulēta, lai sasniegtu starojošu spīdumu. K9 kristāla stikla sasniegumu trofejas balvas kvalitāte un augsta pārredzamība iepazīstinās jūs ar apbrīnojamo divdimensiju un trīsdimensiju lāzergravēšanas pasauli. Neatkarīgi no tā, kāda ir mūsu k9 kristāla stikla sasniegumu trofeja balva ar 2D / 3D apakšvirsmu gravēšana iemieso to uz visiem laikiem.

Yiwu Shining Crystal Import & Export Co Ltd ir labākais Ķīna Crystal Trophy balvu ražotājs un piegādātājs ar profesionālu rūpnīcu. Laipni lūdzam vairumtirdzniecībā 2016 jaunāko dizaina kristāla sasniegumu balvu no mums.

Izmeklēšana